Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Zdravotní pojištění a nepřítomnost zaměstnance

21.8.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:20:08

Cílem semináře je dodržení správného postupu zaměstnavatele v těchto specifických situacích.

Pro koho je určen:

Seminář je určen pro mzdové účetní, daňové poradce, ekonomy, pracovníky SW firem, zabývajících se mzdovou problematikou a ostatní specialisty v oblasti mezd.

Cílem on-line semináře je:

Cílem semináře je dodržení správného postupu zaměstnavatele v těchto specifických situacích.

Obsah on-line semináře:

  • neplacené volno (práce pro jiného zaměstnavatele, pobyt resp. výdělečná činnost v cizině, přečerpaná dovolená, svědek u soudu aj.)
  • neomluvená absence (krátkodobá i dlouhodobá)
  • nemoc zaměstnance ve zvláštních situacích
  • péče o dítě (mateřská a rodičovská dovolená, celodenní osobní a řádná péče, plnění oznamovací povinnosti)

Lektor

Ing. Antonín Daněk

Ing. Antonín Daněk

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 1983. Specialista ve zdravotním pojištění získal svoje zkušenosti a znalosti dlouholetým pravidelným a intenzivním kontaktem s odbornou sférou, zejména se zaměstnavateli. Má za sebou 20 let výkonu vedoucí funkce, kontrolní činnosti u zaměstnavatelů a metodického působení ve Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR. V rámci České republiky provádí metodickou a poradenskou činnost v celé šíři spektra zdravotního pojištění. Přednáší problematiku zdravotního pojištění od roku 1995 především pro mzdové účetní a další specialisty v oblasti zpracování mezd, ale také i pro pracovníky softwarových firem a pro pracovníky zdravotních pojišťoven. Rozsáhlá je jeho publikační činnost. Kromě jiného je autorem oblasti zdravotního pojištění v publikaci Abeceda mzdové účetní, každoročně vydávané nakladatelstvím ANAG Olomouc.