Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

Rady pro zaměstnavatele

30.10.2013, , Zdroj: Verlag Dashöfer, Délka videa: 01:22:47

Videoseminář si klade za cíl charakterizovat a rozebrat povinnosti zaměstnavatelů vůči zdravotním pojišťovnám včetně naznačení správných postupů.

Pro koho je určen:

Seminář je určen pro mzdové účetní, daňové poradce, ekonomy, pracovníky SW firem, zabývajících se mzdovou problematikou a ostatní specialisty v oblasti mezd.

Cílem on-line semináře je:

Charakterizovat a rozebrat povinnosti zaměstnavatelů vůči zdravotním pojišťovnám včetně naznačení správných postupů. 

Obsah on-line semináře:

  • nejdůležitější povinnosti zaměstnavatele ve zdravotním pojištění
  • časté i méně časté chyby na základě poznatků z praxe
  • jak předcházet problémům
  • jak si vychovat zaměstnance (vzájemná součinnost zaměstnavatelů se zaměstnanci)
  • sankce ze strany zdravotní pojišťovny, lhůty pro jejich uplatnění
  • možné "úlevy" v případě porušení zákonných povinností  

Lektor

Ing. Antonín Daněk

Ing. Antonín Daněk

Absolvent Vysoké školy ekonomické v Praze v roce 1983. Specialista ve zdravotním pojištění získal svoje zkušenosti a znalosti dlouholetým pravidelným a intenzivním kontaktem s odbornou sférou, zejména se zaměstnavateli. Má za sebou 20 let výkonu vedoucí funkce, kontrolní činnosti u zaměstnavatelů a metodického působení ve Všeobecné zdravotní pojišťovně ČR. V rámci České republiky provádí metodickou a poradenskou činnost v celé šíři spektra zdravotního pojištění. Přednáší problematiku zdravotního pojištění od roku 1995 především pro mzdové účetní a další specialisty v oblasti zpracování mezd, ale také i pro pracovníky softwarových firem a pro pracovníky zdravotních pojišťoven. Rozsáhlá je jeho publikační činnost. Kromě jiného je autorem oblasti zdravotního pojištění v publikaci Abeceda mzdové účetní, každoročně vydávané nakladatelstvím ANAG Olomouc.