Nepřístupný dokument, nutné přihlášení
Input:

MV představilo plán boje s korupcí

22.9.2010, Zdroj: Ministerstvo vnitra

Ministr vnitra Radek John, policejní prezident Oldřich Martinů a předsedkyně poradního sboru ministra vnitra pro boj s korupcí Markéta Reedová představili opatření v boji proti korupci. Dne 14. září 2010 se konala tisková konference k protikorupčním opatřením plánovaným Ministerstvem vnitra. Konferenci zahájil ministr vnitra Radek John slovy: "Jako místopředseda vlády a ministr vnitra se cítím být zodpovědný za plnění protikorupčního závazku této vlády a jsem připraven učinit všechny nezbytné kroky, kterými tento cíl naplníme. Vládě jsme vyšli vstříc v rozpočtové prioritě, a proto očekáváme, že nyní podpoří ona nás dostatečnými finančními prostředky."

Ministr vnitra Radek John, policejní prezident Oldřich Martinů a předsedkyně poradního sboru ministra vnitra pro boj s korupcí Markéta Reedová představili opatření v boji proti korupci.

Dne 14. září 2010 se konala tisková konference k protikorupčním opatřením plánovaným Ministerstvem vnitra. Konferenci zahájil ministr vnitra Radek John slovy: "Jako místopředseda vlády a ministr vnitra se cítím být zodpovědný za plnění protikorupčního závazku této vlády a jsem připraven učinit všechny nezbytné kroky, kterými tento cíl naplníme. Vládě jsme vyšli vstříc v rozpočtové prioritě, a proto očekáváme, že nyní podpoří ona nás dostatečnými finančními prostředky."

Poté, co Markéta Reedová představila poradní sbor ministra vnitra pro boj s korupcí a jeho činnost,